Apple A1657, A1672, Magic Mouse 2 akku 1950mAh
calcActive())">
Apple A1657, A1672, Magic Mouse 2 akku 1950mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple langattomien hiirien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-APM167SL
41,95 €
35,95 €
Kuvaus / Apple A1657, A1672, Magic Mouse 2 akku 1950mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
More Information
| SKU | CS-APM167SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149736 |
| Korvaa | 020-00633 / 020-00634 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 51.50 x 33.80 x 10.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review