Anritsu MW9070 akku 2500mAh
calcActive())">
Anritsu MW9070 akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Anritsu mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ATW907SL
137,95 €
Kuvaus / Anritsu MW9070 akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ATW907SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146063 |
| Korvaa | MU909814 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 27Wh |
| Mitat | 288.74 x 52.10 x 25.85mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review