Anki robotin Vector Robot / Cozmo Robot yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Anki robotin Vector Robot / Cozmo Robot yhteensopiva akku 500mAh
Anki robotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVector Robot Cozmo RobotKorvattavat Anki robotin alkuperäisakutAHT602535
In stock
- SKU
- CS-AKC100SL
16,95 €
Kuvaus / Anki robotin Vector Robot / Cozmo Robot yhteensopiva akku 500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anki robotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-AKC100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206941 |
| Korvaa | AHT602535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 37.50 x 24.50 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review