Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWin600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PCKorvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakutAHB705088-2S1P
In stock
- SKU
- CS-ABW600SL
39,95 €
Kuvaus / Anbernic pelikonsolin Win600 3020E 3050E 5.94" Mini Handheld Game PC yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-ABW600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209065 |
| Korvaa | AHB705088-2S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 88.00 x 52.50 x 14.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review