Anbernic pelikonsolin RG353P Retro yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG353P Retro yhteensopiva akku 3800mAh
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRG353P RetroKorvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakutFL535284
In stock
- SKU
- CS-ABR353SL
19,95 €
Kuvaus / Anbernic pelikonsolin RG353P Retro yhteensopiva akku 3800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-ABR353SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208099 |
| Korvaa | FL535284 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 84.20 x 50.30 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review