American DJ studiolaitteen MEGA QPLUS GO yhteensopiva akku 7800mAh
calcActive())">
American DJ studiolaitteen MEGA QPLUS GO yhteensopiva akku 7800mAh
American DJ studiolaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMEGA QPLUS GOKorvattavat American DJ studiolaitteen alkuperäisakutZ-MEG456
In stock
- SKU
- CS-ADM456SL
50,95 €
Kuvaus / American DJ studiolaitteen MEGA QPLUS GO yhteensopiva akku 7800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu American DJ studiolaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-ADM456SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185185 |
| Korvaa | Z-MEG456 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 67.00 x 57.60 x 55.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review