Amazon tablettien Kindle Fire HD 10.1 9th / M2V3R5 yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
Amazon tablettien Kindle Fire HD 10.1 9th / M2V3R5 yhteensopiva akku 6300mAh
Amazon tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKindle Fire HD 10.1 9th M2V3R5Korvattavat Amazon tablettien alkuperäisakut2955C7 58-000280
In stock
- SKU
- CS-ABD102SL
32,95 €
Kuvaus / Amazon tablettien Kindle Fire HD 10.1 9th / M2V3R5 yhteensopiva akku 6300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-ABD102SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171133 |
| Korvaa | 58-000280 / 2955C7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 23.94Wh |
| Mitat | 129.10 x 107.35 x 3.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review