Amazon tablettien B01GEW27DA / Kindle Fire 7" yhteensopiva akku 2950mAh
calcActive())">
Amazon tablettien B01GEW27DA / Kindle Fire 7" yhteensopiva akku 2950mAh
Amazon tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitB01GEW27DA Kindle Fire 7" Kindle Fire 7th Generation 201 SR043KL SR04KLKorvattavat Amazon tablettien alkuperäisakut58-000177 GB-S10-308594-060L MC-308594 ST18 ST18C
In stock
- SKU
- CS-ABD043SL
23,95 €
Kuvaus / Amazon tablettien B01GEW27DA / Kindle Fire 7" yhteensopiva akku 2950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-ABD043SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139195 |
| Korvaa | ST18 / ST18C / 58-000177 / GB-S10-308594-060L / MC-308594 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 10.92Wh |
| Mitat | 96.95 x 85.15 x 3.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review