Amazon kindle Kindle Fire 7 2th / P8AT8Z yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
Amazon kindle Kindle Fire 7 2th / P8AT8Z yhteensopiva akku 3750mAh
Amazon kindle yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKindle Fire 7 2th P8AT8Z P8AT8ZKorvattavat Amazon kindle alkuperäisakut 26S1028 58-000444 ST40 26S1028 ST40
In stock
- SKU
- CS-ABF788SL
21,95 €
Kuvaus / Amazon kindle Kindle Fire 7 2th / P8AT8Z yhteensopiva akku 3750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon kindle -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
More Information
| SKU | CS-ABF788SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195245 |
| Korvaa | 26S1028 / 58-000444 / ST40 / 26S1028 / ST40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 99.50 x 87.40 x 2.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review