Amazon Kindle 3,Kindle III,Kindle 3 Wi-fi,Kindle 3G,Kindle Graphite Tabletin Akku 3500mAh
calcActive())">
Amazon Kindle 3,Kindle III,Kindle 3 Wi-fi,Kindle 3G,Kindle Graphite Tabletin Akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
Kindle 3Kindle IIIKindle 3 Wi-fiKindle 3GKindle GraphiteTämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:S11GTSF01AGP-S10-346392-0100170-1032-01170-1032-00
In stock
- SKU
- CS-ABD003XL
28,95 €
Kuvaus / Amazon Kindle 3,Kindle III,Kindle 3 Wi-fi,Kindle 3G,Kindle Graphite Tabletin Akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ABD003XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137719 |
| Mitat | 96.00 x 67.00 x 4.00mm |
| Korvaa | S11GTSF01A / GP-S10-346392-0100 / 170-1032-01 / 170-1032-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review