Amazon Kindle 2, Kindle DX, Kindle II Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Amazon Kindle 2, Kindle DX, Kindle II Ebook lukijan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
Kindle 2 Kindle DX Kindle IITämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:170-1012-00 DR-A011
In stock
- SKU
- CS-ABD002SL
19,95 €
Kuvaus / Amazon Kindle 2, Kindle DX, Kindle II Ebook lukijan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ABD002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029359 |
| Mitat | 64.96 x 53.25 x 4.71mm |
| Korvaa | DR-A011 / 170-1012-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review