Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
calcActive())">
Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon tablettien kanssa:
KC2 KC2-D Kindle Fire 7"Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon tablettien alkuperäisakut:26S1001 26S1001-1A 58-000035
In stock
- SKU
- CS-ABD007SL
23,95 €
Kuvaus / Amazon KC2, KC2-D, Kindle Fire 7" Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ABD007SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076186 |
| Mitat | 145.52 x 81.74 x 2.92mm |
| Korvaa | 26S1001 / 26S1001-1A / 58-000035 / DR-A015 / 26S1001-1D |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review