Amazon e-kirjan Kindle Oasis 3 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Amazon e-kirjan Kindle Oasis 3 yhteensopiva akku 1100mAh
Amazon e-kirjan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKindle Oasis 3Korvattavat Amazon e-kirjan alkuperäisakut58-000252 ST29
In stock
- SKU
- CS-AST290SL
23,95 €
Kuvaus / Amazon e-kirjan Kindle Oasis 3 yhteensopiva akku 1100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon e-kirjan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-AST290SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171881 |
| Korvaa | ST29 / 58-000252 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.18Wh |
| Mitat | 67.54 x 32.80 x 3.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review