Amazon e-kirjan 223337 / Kindle Oasis yhteensopiva akku 240mAh
calcActive())">
Amazon e-kirjan 223337 / Kindle Oasis yhteensopiva akku 240mAh
Amazon e-kirjan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit223337 Kindle Oasis KO1 Oasis 1 Oasis 2 Oasis 3 SW56RWKorvattavat Amazon e-kirjan alkuperäisakut58-000117
In stock
- SKU
- CS-ABW560SL
20,95 €
Kuvaus / Amazon e-kirjan 223337 / Kindle Oasis yhteensopiva akku 240mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazon e-kirjan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-ABW560SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150978 |
| Korvaa | 58-000117 |
| Kapasiteetti (mAh) | 240mAh / 0.89Wh |
| Mitat | 40.00 x 32.80 x 2.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review