Amazon DP75SDI, Kindle Paperwhite 2013, Kindle Touch 3G 6" 2013 Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Amazon DP75SDI, Kindle Paperwhite 2013, Kindle Touch 3G 6" 2013 Ebook lukijan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
DP75SDI Kindle Paperwhite 2013 Kindle Touch 3G 6" 2013Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:58-000049 MC-354775-05 S13-R1-D
In stock
- SKU
- CS-AEY213SL
20,95 €
Kuvaus / Amazon DP75SDI, Kindle Paperwhite 2013, Kindle Touch 3G 6" 2013 Ebook lukijan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AEY213SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095620 |
| Mitat | 91.32 x 57.89 x 4.00mm |
| Korvaa | MC-354775-05 / S13-R1-D / S13-R1-S / 58-000049 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review