Amazon B003B0A294563B74, D00701, D00701 WiFi Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Amazon B003B0A294563B74, D00701, D00701 WiFi Ebook lukijan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Amazon E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
B003B0A294563B74 D00701 D00701 WiFiTämä akku korvaa ainakin seuraavat Amazon E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:S11S01B
In stock
- SKU
- CS-ABD004SL
19,95 €
15,95 €
Kuvaus / Amazon B003B0A294563B74, D00701, D00701 WiFi Ebook lukijan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ABD004SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049319 |
| Mitat | 65.54 x 53.20 x 4.96mm |
| Korvaa | S11S01B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review