Amazfit älykellon POP / Bip U yhteensopiva akku 225mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon POP / Bip U yhteensopiva akku 225mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPOP Bip U A2009 A2017Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL382222GH
In stock
- SKU
- CS-AMT200SH
17,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon POP / Bip U yhteensopiva akku 225mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT200SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188384 |
| Korvaa | PL382222GH |
| Kapasiteetti (mAh) | 225mAh / 0.87Wh |
| Mitat | 22.60 x 21.50 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review