Amazfit älykellon Pace / A1612 yhteensopiva akku 290mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon Pace / A1612 yhteensopiva akku 290mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPace A1612 A1602Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL372427V PL372427U
In stock
- SKU
- CS-AMT602SH
21,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon Pace / A1612 yhteensopiva akku 290mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT602SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188803 |
| Korvaa | PL372427V / PL372427U |
| Kapasiteetti (mAh) | 290mAh / 1.1Wh |
| Mitat | 28.60 x 23.70 x 3.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review