Amazfit älykellon GTS 4 Mini yhteensopiva akku 270mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon GTS 4 Mini yhteensopiva akku 270mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGTS 4 MiniKorvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL472023
In stock
- SKU
- CS-AMT410SH
17,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon GTS 4 Mini yhteensopiva akku 270mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT410SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188438 |
| Korvaa | PL472023 |
| Kapasiteetti (mAh) | 270mAh / 1.04Wh |
| Mitat | 22.70 x 20.00 x 4.60mm |
Stocks
Write Your Own Review