Amazfit älykellon GTS 2 Mini / A2010 yhteensopiva akku 220mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon GTS 2 Mini / A2010 yhteensopiva akku 220mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGTS 2 Mini A2010Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL402022GH
In stock
- SKU
- CS-AMT201SH
21,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon GTS 2 Mini / A2010 yhteensopiva akku 220mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT201SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188834 |
| Korvaa | PL402022GH |
| Kapasiteetti (mAh) | 220mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 22.70 x 19.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review