Amazfit älykellon GTR 47mm / A19029 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon GTR 47mm / A19029 yhteensopiva akku 400mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGTR 47mm A19029Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL502625H
In stock
- SKU
- CS-AMT190SH
21,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon GTR 47mm / A19029 yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT190SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188773 |
| Korvaa | PL502625H |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.52Wh |
| Mitat | 24.80 x 24.20 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review