Amazfit älykellon Bip / A1608 yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon Bip / A1608 yhteensopiva akku 200mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBip A1608Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL402120V
In stock
- SKU
- CS-AMT608SH
21,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon Bip / A1608 yhteensopiva akku 200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT608SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188810 |
| Korvaa | PL402120V |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.76Wh |
| Mitat | 20.70 x 21.30 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review