Amazfit älykellon ARES / A1908 yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
Amazfit älykellon ARES / A1908 yhteensopiva akku 200mAh
Amazfit älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallitARES A1908Korvattavat Amazfit älykellon alkuperäisakutPL402120T
In stock
- SKU
- CS-AMT908SH
21,95 €
Kuvaus / Amazfit älykellon ARES / A1908 yhteensopiva akku 200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amazfit älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-AMT908SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188827 |
| Korvaa | PL402120T |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.76Wh |
| Mitat | 21.00 x 21.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review