Altec Lansing kaiuttimen Mini H2O 3 / Mini H2O 2 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Altec Lansing kaiuttimen Mini H2O 3 / Mini H2O 2 yhteensopiva akku 400mAh
Altec Lansing kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMini H2O 3 Mini H2O 2 IMW258 IMW258BLK IMW257 IMW257-OW-TA IMW257-MTKorvattavat Altec Lansing kaiuttimen alkuperäisakutLZ502535
In stock
- SKU
- CS-ALM258SL
13,95 €
Kuvaus / Altec Lansing kaiuttimen Mini H2O 3 / Mini H2O 2 yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Altec Lansing kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-ALM258SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163848 |
| Korvaa | LZ502535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 36.82 x 24.80 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review