Altec Lansing kaiuttimen iMW577 / iMW577-AB yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Altec Lansing kaiuttimen iMW577 / iMW577-AB yhteensopiva akku 5200mAh
Altec Lansing kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiMW577 iMW577-ABKorvattavat Altec Lansing kaiuttimen alkuperäisakutINR18650-2S
In stock
- SKU
- CS-ALM577SL
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Altec Lansing kaiuttimen iMW577 / iMW577-AB yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Altec Lansing kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-ALM577SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161974 |
| Korvaa | INR18650-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.20 x 37.10 x 19.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review