Allen Bradley PLC-laitteiden (Series B) 1756-L61S / (Series B) 1756-L62/B yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Allen Bradley PLC-laitteiden (Series B) 1756-L61S / (Series B) 1756-L62/B yhteensopiva akku 1200mAh
Allen Bradley PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit(Series B) 1756-L61S (Series B) 1756-L62/B (Series B) 1756-L62S (Series B) 1756-L63/B (Series B) 1756-L63S (Series B) 1756-L64/B (Series B) 1756-L65/B (Series B) 1756-L6X/B (Series B) 1756-LSP (Series B) 5561 (Series B) 5562 (Series B) 5563 (Series B) 5564 1756 L61S 1756 L62S 1756 L63S 1756-BA2 1756-L61/B 94811501 rev12 ControlLogix 5561 ControlLogix 5562 ControlLogix 5563 ControlLogix 5564Korvattavat Allen Bradley PLC-laitteiden alkuperäisakut1756-BA2
In stock
- SKU
- CS-PLC770SL
17,95 €
Kuvaus / Allen Bradley PLC-laitteiden (Series B) 1756-L61S / (Series B) 1756-L62/B yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Allen Bradley PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-PLC770SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139218 |
| Korvaa | 1756-BA2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 34.58 x 18.90 x 16.62mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review