Allen Bradley PLC Kinetix 2000 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Allen Bradley PLC Kinetix 2000 yhteensopiva akku 1200mAh
Allen Bradley PLC yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKinetix 2000Korvattavat Allen Bradley PLC alkuperäisakutLS14250-K20 2090-DA-BAT2
In stock
- SKU
- CS-ABK209SL
20,95 €
Kuvaus / Allen Bradley PLC Kinetix 2000 yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Allen Bradley PLC -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-ABK209SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204954 |
| Korvaa | LS14250-K20 / 2090-DA-BAT2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 28.70 x 17.20 x 14.80mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review