Alexor PLC-laitteiden WT4911B / WT4911BATT yhteensopiva akku 14500mAh
calcActive())">
Alexor PLC-laitteiden WT4911B / WT4911BATT yhteensopiva akku 14500mAh
Alexor PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitWT4911B WT4911BATTKorvattavat Alexor PLC-laitteiden alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-CNM200SL
28,95 €
Kuvaus / Alexor PLC-laitteiden WT4911B / WT4911BATT yhteensopiva akku 14500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alexor PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-CNM200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148418 |
| Korvaa | 99143283 |
| Kapasiteetti (mAh) | 14500mAh / 52.2Wh |
| Mitat | 60.20 x 35.10 x 33.40mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review