Alcatel tablettien One Touch Plus 10" / OT-8085 yhteensopiva akku 5700mAh
calcActive())">
Alcatel tablettien One Touch Plus 10" / OT-8085 yhteensopiva akku 5700mAh
Alcatel tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOne Touch Plus 10" OT-8085Korvattavat Alcatel tablettien alkuperäisakutTLp058AC
In stock
- SKU
- CS-ALT110SL
32,95 €
Kuvaus / Alcatel tablettien One Touch Plus 10" / OT-8085 yhteensopiva akku 5700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ALT110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125129 |
| Korvaa | TLp058AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 5700mAh / 21.95Wh |
| Mitat | 211.70 x 92.50 x 2.40 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review