Alcatel tablettien One Touch Pixi 3 8 / OT-8070 yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
Alcatel tablettien One Touch Pixi 3 8 / OT-8070 yhteensopiva akku 3950mAh
Alcatel tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOne Touch Pixi 3 8 OT-8070Korvattavat Alcatel tablettien alkuperäisakutTLP040DC
In stock
- SKU
- CS-ALT807SL
32,95 €
Kuvaus / Alcatel tablettien One Touch Pixi 3 8 / OT-8070 yhteensopiva akku 3950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ALT807SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171522 |
| Korvaa | TLP040DC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.21Wh |
| Mitat | 127.60 x 102.42 x 2.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review