Alcatel tablettien 9005X / One Touch Pixi 3 8.0 yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Alcatel tablettien 9005X / One Touch Pixi 3 8.0 yhteensopiva akku 3100mAh
Alcatel tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit9005X One Touch Pixi 3 8.0 One Touch Pixi 3 8.0 4G One Touch Pixi 8 8.0 3G OT-9005X OT-9023 OT-9023A OT-9023X Pixi 8 I220Korvattavat Alcatel tablettien alkuperäisakutTLp032CC TLp032CD
In stock
- SKU
- CS-LFT700SL
22,95 €
Kuvaus / Alcatel tablettien 9005X / One Touch Pixi 3 8.0 yhteensopiva akku 3100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-LFT700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140122 |
| Korvaa | TLp032CC / TLp032CD |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.47Wh |
| Mitat | 104.86 x 81.96 x 2.86mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review