Alcatel OT-C550, OT-C550A, OT-C560 akku 700mAh/2.59Wh
calcActive())">
Alcatel OT-C550, OT-C550A, OT-C560 akku 700mAh/2.59Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OT560SL
17,95 €
Kuvaus / Alcatel OT-C550, OT-C550A, OT-C560 akku 700mAh/2.59Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OT560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128016984 |
| Korvaa | T5000023AAAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 55.91 x 39.45 x 4.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review