Alcatel One Touch Pixi 3 8" 3G, One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 LTE akku 2500mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Pixi 3 8" 3G, One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 LTE akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OT805SL
20,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch Pixi 3 8" 3G, One Touch Pixi 4 6.0, One Touch Pixi 4 6.0 LTE akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OT805SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125181 |
| Korvaa | CAC2580010C2 / TLp025G2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 73.10 x 54.13 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review