Alcatel One Touch Link Y855 akku 3000mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Link Y855 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ATY855RC
21,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch Link Y855 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
More Information
| SKU | CS-ATY855RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111986 |
| Korvaa | TLp030B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 70.55 x 56.30 x 4.88mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review