Alcatel One Touch Link 4G+, One Touch Link 4G+ LTE, One Touch Link Y900 akku 3800mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Link 4G+, One Touch Link 4G+ LTE, One Touch Link Y900 akku 3800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ATY900SL
24,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch Link 4G+, One Touch Link 4G+ LTE, One Touch Link Y900 akku 3800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
More Information
| SKU | CS-ATY900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117698 |
| Korvaa | TLi036A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 58.55 x 53.80 x 10.16mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review