Alcatel One Touch Flash 2, One Touch Flash 2 Dual SIM, One Touch Flash 2 Dual SIM LTE akku 3000mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Flash 2, One Touch Flash 2 Dual SIM, One Touch Flash 2 Dual SIM LTE akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OT985SL
22,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch Flash 2, One Touch Flash 2 Dual SIM, One Touch Flash 2 Dual SIM LTE akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OT985SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096436 |
| Korvaa | TLp030B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 70.55 x 56.30 x 4.88mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review