Alcatel One Touch Akku 1300 mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Akku 1300 mAh
Akku yhteensopiva suurimpaan osan Alcatel One Touch puhelimiin
Part Number CAB1400002C1 / CAB31C00002C1 / TLi014A1
In stock
- SKU
- CS-OT405XL
18,95 €
7,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch Akku 1300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-OT405XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080329 |
| Korvaa | TLi014A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 64.18 x 49.95 x 4.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review