Alcatel One Touch 111, One Touch S120, One Touch S121 akku 600mAh/2.22Wh
calcActive())">
Alcatel One Touch 111, One Touch S120, One Touch S121 akku 600mAh/2.22Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OTS210SL
17,95 €
Kuvaus / Alcatel One Touch 111, One Touch S120, One Touch S121 akku 600mAh/2.22Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OTS210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043102 |
| Korvaa | CAB2001010C1 / OT-BY25 / B-U81 / CAB2001011C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 37.00 x 37.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review