Alcatel FL02, Flash Plus 2, Flash Plus II akku 2950mAh
calcActive())">
Alcatel FL02, Flash Plus 2, Flash Plus II akku 2950mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OTP509XL
23,95 €
Kuvaus / Alcatel FL02, Flash Plus 2, Flash Plus II akku 2950mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OTP509XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126638 |
| Korvaa | TLp029B1 / TLp029B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 107.10 x 45.80 x 3.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review