Alcatel Dect 300 langattoman puhelimen akku 800 mAh
calcActive())">
Alcatel Dect 300 langattoman puhelimen akku 800 mAh
Alcatel yhteensopiva langattoman DECT puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Alcatelmalleihin:
300 DECT Mobile 300 DECT Mobile 400 DECT Mobile Reflexes 300 Mobile Reflexes 400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
3BN66305AAAA000828 3BN66305AAAA000846 ALCH-011664AC
In stock
- SKU
- CS-ALM300CL
16,95 €
8,48 €
Kuvaus / Alcatel Dect 300 langattoman puhelimen akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ALM300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027591 |
| Korvaa | 3BN66305AAAA000828 / ALCH-011664AC / 3BN66305AAAA000846 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 51.23 x 37.90 x 11.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review