Alcatel älypuhelinten T790H / T790S yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten T790H / T790S yhteensopiva akku 4250mAh
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitT790H T790S T790W T790Y T790ZKorvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakutTLP043E7
In stock
- SKU
- CS-OPT790SL
23,95 €
Kuvaus / Alcatel älypuhelinten T790H / T790S yhteensopiva akku 4250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OPT790SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159223 |
| Korvaa | TLP043E7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.36Wh |
| Mitat | 78.54 x 63.00 x 4.95mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review