Alcatel älypuhelinten OT-5047U / U5 HD yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten OT-5047U / U5 HD yhteensopiva akku 1750mAh
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOT-5047U U5 HDKorvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakutCAB2150008C1 TLi021E1
In stock
- SKU
- CS-OTU504SL
19,95 €
Kuvaus / Alcatel älypuhelinten OT-5047U / U5 HD yhteensopiva akku 1750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OTU504SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157861 |
| Korvaa | TLi021E1 / CAB2150008C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 70.80 x 51.00 x 4.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review