Alcatel älypuhelinten OT-4055J / OT-4055U yhteensopiva akku 1550mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten OT-4055J / OT-4055U yhteensopiva akku 1550mAh
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOT-4055J OT-4055U U3 2018 4GKorvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakutTLi016D7
In stock
- SKU
- CS-OTH405SL
19,95 €
Kuvaus / Alcatel älypuhelinten OT-4055J / OT-4055U yhteensopiva akku 1550mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-OTH405SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177593 |
| Korvaa | TLi016D7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.97Wh |
| Mitat | 58.20 x 48.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review