Alcatel 3, 3L, 5 akku 2800mAh
calcActive())">
Alcatel 3, 3L, 5 akku 2800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OTF508SL
23,95 €
Kuvaus / Alcatel 3, 3L, 5 akku 2800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OTF508SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149040 |
| Korvaa | TLp029D1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 70.60 x 57.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review