Alcatel 1X, 1X Dual SIM, 1X Dual SIM LTE akku 2300mAh
calcActive())">
Alcatel 1X, 1X Dual SIM, 1X Dual SIM LTE akku 2300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-OTX509SL
22,95 €
Kuvaus / Alcatel 1X, 1X Dual SIM, 1X Dual SIM LTE akku 2300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-OTX509SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146636 |
| Korvaa | TLP024C7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.86Wh |
| Mitat | 70.90 x 56.90 x 3.54mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review