AKG kaiuttimen S30 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
AKG kaiuttimen S30 yhteensopiva akku 3200mAh
AKG kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitS30Korvattavat AKG kaiuttimen alkuperäisakutAHB705363
In stock
- SKU
- CS-AKS300SL
21,95 €
Kuvaus / AKG kaiuttimen S30 yhteensopiva akku 3200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AKG kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-AKS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216407 |
| Korvaa | AHB705363 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 65.00 x 53.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review