AeroFlex 3500A akku 7800mAh
calcActive())">
AeroFlex 3500A akku 7800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AeroFlex mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AFR350SL
537,95 €
Kuvaus / AeroFlex 3500A akku 7800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AFR350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146070 |
| Korvaa | 7020-0012-500 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 166.00 x 70.00 x 18.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review