AEM hälytysjärjestelmien ARDENT alarm panel yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
AEM hälytysjärjestelmien ARDENT alarm panel yhteensopiva akku 1500mAh
AEM hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitARDENT alarm panelKorvattavat AEM hälytysjärjestelmien alkuperäisakutGP170AAH6SMXZ GP60AAS6SMX
In stock
- SKU
- CS-AMP170BT
23,95 €
Kuvaus / AEM hälytysjärjestelmien ARDENT alarm panel yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEM hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-AMP170BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161349 |
| Korvaa | GP170AAH6SMXZ / GP60AAS6SMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 146.00 x 28.50 x 15.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review