AEi langattoman puhelimen VX-8x08 / AGR-8106 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
AEi langattoman puhelimen VX-8x08 / AGR-8106 yhteensopiva akku 1100mAh
AEi langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVX-8x08 AGR-8106 MIP-300 AGR-8206 GR-8206 VR-3x00 GR-8106 VX-3208Korvattavat AEi langattoman puhelimen alkuperäisakut8206 8106
In stock
- SKU
- CS-AER810CL
16,95 €
Kuvaus / AEi langattoman puhelimen VX-8x08 / AGR-8106 yhteensopiva akku 1100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEi langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
More Information
| SKU | CS-AER810CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206057 |
| Korvaa | 8206 / 8106 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review