AEG pölynimurin tai robotti-imurin ZB5106 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
AEG pölynimurin tai robotti-imurin ZB5106 yhteensopiva akku 2000mAh
AEG pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitZB5106Korvattavat AEG pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut4055499224 4055251666 F692864
In stock
- SKU
- CS-ACZ510VX
24,95 €
Kuvaus / AEG pölynimurin tai robotti-imurin ZB5106 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-ACZ510VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197911 |
| Korvaa | 4055499224 / 4055251666 / F692864 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 52.50 x 42.80 x 28.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review